קריאת תבים - פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים
פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים museit.io

פורום שיעורים קנייה ומכירה משחקים
חזור   פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים > ציוד וכלי נגינה > גיטרות > טאבים ואקורדים

טאבים ואקורדים כאן תוכלו להיעזר במשתמשים אחרים על מנת למצוא טאבים, אקורדים ותווים לשירים שאתם אוהבים.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-08-2007, 12:34 PM   #1 (permalink)
משתמש מתקדם

הודה: 5
קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
מוניטין: 17 נחום נמצא בדרך המלך
Icon4 קריאת תבים

חברה יש לי בעיה אני לא ממש יודע איך לקראו את התבים נכון ואיך ובאיזה צורה לנגן אותם אני חייב עזרה ועוד משהו יש למישהו שיר קטע קל שאפשר לילמוד מהר ולהיתפתח מי זה כי אני ממש מתחיל ויש לי קלסית אז אני רוצה ללמוד משהו חביב
תודה לכל העוזרים!!!
נחום is offline   הגב עם ציטוט

ישן 22-08-2007, 01:28 PM   #2 (permalink)
משתמש חדש

הודה: 0
קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
מוניטין: 0 dgthedevil נמצא בדרך המלך

שמע כרגע עניתי לשאלה שלך לגבי החשמלית.. אם אתה אפילו לא יודע טאבים שלא לדבר על תווים אז עזוב ת'חשמלית לאיזה חצי שנה שנה תתחיל עם Nothing Els Mathers לאט ובטוח בגירסה האקוסטית ואז תתעסק עם אקורדים ותלמד הרבה שירים ברמה שמתאימה לך ואז עוד חצי שנה שנה אם עדין תרצה תוכל להשקיע ..ככה לדעתי כי פשוט הרבה הרבה מתלהבים על ההתחלה קונים קלאסית קונים חשמלית ואחרי חודש חודשיים חצי שנה היא יושבת זרוקה על המיטה
dgthedevil is offline   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-2007, 01:46 PM   #3 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלguitar-tin

הודה: 1,181
קיבל תודה 1,092 פעמים ב832 הודעות
מוניטין: 21 guitar-tin נמצא בדרך המלך

אני ממליץ לך ללמוד את is there anybody out there של פינק פלויד
guitar-tin is offline   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-2007, 03:02 PM   #4 (permalink)
משתמש מתקדם

הודה: 5
קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
מוניטין: 17 נחום נמצא בדרך המלך

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dgthedevil צפה בהודעה
שמע כרגע עניתי לשאלה שלך לגבי החשמלית.. אם אתה אפילו לא יודע טאבים שלא לדבר על תווים אז עזוב ת'חשמלית לאיזה חצי שנה שנה תתחיל עם Nothing Els Mathers לאט ובטוח בגירסה האקוסטית ואז תתעסק עם אקורדים ותלמד הרבה שירים ברמה שמתאימה לך ואז עוד חצי שנה שנה אם עדין תרצה תוכל להשקיע ..ככה לדעתי כי פשוט הרבה הרבה מתלהבים על ההתחלה קונים קלאסית קונים חשמלית ואחרי חודש חודשיים חצי שנה היא יושבת זרוקה על המיטה
בכללי זה מה שאני רוצה לעשות לקרת פסח או אולי הפילו לקרת סוף שנת הלימודים מהוא כזה לקנות חשמלית ולא עכשיו!!!

מישהו יכול לתת לי סרטונים באמת טובים איך לנגן את השירים האלה

נערך לאחרונה על ידי נחום, 22-08-2007 בשעה 03:35 PM.
נחום is offline   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-2007, 04:48 PM   #5 (permalink)
משתמש חדש

מוניטין: 0 dgthedevil נמצא בדרך המלך

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נחום צפה בהודעה
בכללי זה מה שאני רוצה לעשות לקרת פסח או אולי הפילו לקרת סוף שנת הלימודים מהוא כזה לקנות חשמלית ולא עכשיו!!!

מישהו יכול לתת לי סרטונים באמת טובים איך לנגן את השירים האלה
מצטער על הכיסוח חח אמ סירטונים אין כלכך אבל תוריד תוכנה בשם GUITAR PRO וכנס לאתר בשם ULTIMET GUITAR או שפשוט תכתוב ULTIMET GUITAR ויש לך שם שירים לועזיים והכל טאבים וקבצים של גיטר פרו ישראלים יש לך באתר MP3Music.co.il - פורטל מוסיקה וכולל כמה דפים שילמדו אותך את הבסיס
dgthedevil is offline   הגב עם ציטוט
ישן 22-08-2007, 05:31 PM   #6 (permalink)
משתמש חדש

מוניטין: 0 liatima נמצא בדרך המלך

אחי, אני כמוך..
רק שלי כר יש חשמלית ואני לוידעת גכלום... (אני יודעת קלאסית ברמה אבל זהו..)
liatima is offline   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא