קניתי גיטרה קלאסית ראשונה ! כמה שאלות: - פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים
פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים museit.io

פורום שיעורים קנייה ומכירה משחקים
חזור   פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים > ציוד וכלי נגינה > גיטרות

גיטרות אקוסטיות, קלאסיות, חשמליות, סולואים, ליווי, טכניקות, דגמים, גיטריסטים מפורסמים וכו'.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-09-2008, 09:14 PM   #1 (permalink)
משתמש חדש

הודה: 0
קיבל תודה פעם אחת במודעה אחת
מוניטין: 0 hensh9 נמצא בדרך המלך
ברירת מחדל קניתי גיטרה קלאסית ראשונה ! כמה שאלות:

קודם כל, מי שזוכר אותי פתחתי פה דיון לא מזמן בפורום ייעוץ.
בסוף הלכתי לכלי זמר - לא היה להם במלאי את ה מונטנה Cg-190 אז עשו לי את ה Cg-220 באותו מחיר.
אני חייב לציין שזאת גיטרה מרשימה מאוד והצליל מאוד חם ונקי ! ממש לא גיטרה פשוטה..
ועכשיו לכמה שאלות אם אפשר לענות לי על כולן אני אשמח מאוד..
אני לומד לבד, כרגע ללא מורה..
הדפסתי כבר את כל האקורדים שיש ואני התחלתי כבר לשנן וללמוד אותם..
יש לי בעיה קצת עם ההחלפת אקורדים באמצע שיר, זה דבר שאני אמור להתגבר עליו לבד עם ההתרגלות שלי לגיטרה ולנגינה? למשל מעבר בין אקורד Am לאקורד G לוקח לי לפחות איזה 5 שניות רק לראות איפה אני שם את האצבעות..
דבר שני, אני אשמח לקבל שמות של שירים שאני אוכל לנגן אותם- שהאקורדים שלהם ממש אבל ממש פשוטים.רצוי ישראליים..
ועוד משהו- אני כרגע יודע רק לקרוא אקורדים בשירים (האותיות) ולא מבין שירים שמעליהם יש דברים מוזרים, וכל מיני שורות עם קודים כמו של אנימציות ששולחים לפלאפון ..
אשמח אם מישהו יסביר לי על זה ואיך עובדים עם זה.

עוד משהו- הורדתי את התוכנה גיטר פרו אחרי המלצות, ורציתי לדעת איך משתמשים בה .. אם מישהו יכול לשלוח לי מדריך בעברית, ואני רוצה לדעת אם אפשר להכניס שם שירים עם אקורדים ולא תווים.

אגב- אני שמאלי ובחנות הציעו לי בכל זאת שאני אלמד עם ימין, סה"כ זה לטובתי. אז אמרתי ננסה נראה, מקסימום אמרו שיהפכו לי אם אני אצטרך. ובמשך היום עד עכשיו אני דווקא מתרגל לזה יפה ואני מקווה שזה יימשך לככה- למרות שהצד השמאלי מאוד מגרה אותי חח..
אם יש לכם עוד טיפים לתת לי בתור התחלה שלא ציינתי כאן אני אשמח מאוד.

נ.ב- אני אשמח לקבל קישורים למדריכים כלליים נוספים ודברים שיעזרו לי בתור אחד שלומד עצמאי ללא מורה.
תודה רבה לכם פורום מדהים !

נערך לאחרונה על ידי hensh9, 15-09-2008 בשעה 09:27 PM.
hensh9 is offline   הגב עם ציטוט

ישן 15-09-2008, 09:18 PM   #2 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלIDanBBKinG

הודה: 477
קיבל תודה 254 פעמים ב196 הודעות
מוניטין: 18 IDanBBKinG נמצא בדרך המלך

התעקשו שתנגן על ימין? אזלו להם הגיטרות השמאליות או שאני טועה?
לגבי האקורדים זה בסדר גמור, אני ממליץ לך ללמוד את השיר "נגעה בשמיים" של משינה, אחלה שיר פשוט לביצוע למתחילים.
IDanBBKinG is offline   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-2008, 09:24 PM   #3 (permalink)
משתמש חדש

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idanbbking צפה בהודעה
התעקשו שתנגן על ימין? אזלו להם הגיטרות השמאליות או שאני טועה?
לגבי האקורדים זה בסדר גמור, אני ממליץ לך ללמוד את השיר "נגעה בשמיים" של משינה, אחלה שיר פשוט לביצוע למתחילים.

לא הכוונה התעקשו ממש, הוא אמר לי אני יכול להפוך לך את המיתרים רק תגיד לי - אבל אני רוצה שבכל זאת תנסה לעבוד עם ימין, תמיד מתרגלים לזה בסוף. וחוצמזה הוא אמר לי גם שקשה לקרוא את כל האיורים כי הם הפוכים כביכול, בסופו של דבר סיכמנו שאני אשאר על ימין ואם תהיה לי בעיה עם זה אז הם יהפכו לי אם אני ירצה.
בכל מקרה לא רציתי לקנות שמאלית, האופציה הייתה להפוך את המיתרים..ודווקא אני חושב שאני מסתדר ככה.

תודה על השיר ! איפה אפשר למצוא אותו? בגוגל ?
ישן 15-09-2008, 10:21 PM   #4 (permalink)
משתמש מתקדם

הודה: 2
קיבל תודה 12 פעמים ב6 הודעות
מוניטין: 17 Lepibiy נמצא בדרך המלך

אין מי שלא מכיר ת'שיר הזה... זה מדהים, בכל מקום שיש בנאדם מישראל עם גיטרה ותשאל אותוא אם הוא מכיר את השיר. לא יקח כמה שניות וכבר תשמע אותו מנהגן.
Lepibiy is offline   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-2008, 10:23 PM   #5 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

הסמל האישי שלנעם009

הודה: 61
קיבל תודה 17 פעמים ב15 הודעות
מוניטין: 16 נעם009 נמצא בדרך המלך

כמה דברים:
1. המעבר בין אקרדים זה דבר שבא עם הזמן.
2. קח מורה. יוטתר קל, יותר רציני, יותר מהר ללמוד דברים. התקדמות יותר מהירה.
3. שמו של שירים: house of the rising sun, yellow submarine, נגעה בשמיים, time of youre life- green day
נעם009 is offline   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-2008, 10:27 PM   #6 (permalink)
משתמש חדש

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעם009 צפה בהודעה
כמה דברים:
1. המעבר בין אקרדים זה דבר שבא עם הזמן.
2. קח מורה. יוטתר קל, יותר רציני, יותר מהר ללמוד דברים. התקדמות יותר מהירה.
3. שמו של שירים: House Of The Rising Sun, Yellow Submarine, נגעה בשמיים, Time Of Youre Life- Green Day
תודה, בקשר למורה- אין לי מי יודע מה תקציב למורה כרגע. בכל מקרה אני חושב שאני בדרך הנכונה, רק עכשיו צריך לשנן את כל האקורדים ולהמשיך הלאה ולהתקדם.. אם אני ארגיש ממש צורך אז אני אקח מורה בלית ברירה..
יש לך עוד טיפים משהו ?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא