שלום לכולם, אני חדשה ועל Yamaha PSR S700 - פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים
פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים museit.io

פורום שיעורים קנייה ומכירה משחקים
חזור   פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים > ציוד וכלי נגינה > אורגנים וקלידים

אורגנים וקלידים כאן תוכלו לדון לגבי כל מה שנוגע לאורגנים.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-12-2008, 02:49 PM   #1 (permalink)
משתמש חדש

הסמל האישי שלgozala

הודה: 0
קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
מוניטין: 0 gozala נמצא בדרך המלך
Icon7 שלום לכולם, אני חדשה ועל Yamaha PSR S700

כן כן, סבתא לארבעה נכדים... מחכה להצעת מחיר שהגשתי ב-EBAY על PSRS900 ומפה לשם מצאתי זמן לפורום הזה, קרוב לוודאי שאני המבוגרת שביניכם ומאחורי לפחות 50 שנות נגינה הגם שהיו הפסקות ארוכות מאוד במשך החיים.

הייתה הפסקה של כמעט 10 שנים עד לפני שנה, נפצעתי די קשה בעין אחת (מענף בגינה) וחזרתי לנגינה בגלל זה, בקושי יכולתי לקרא, מחשב, TV ונהיגה ירדו מהפרק למספר חודשים.

בזמנו התחלתי עם חלילית, עברתי לחצוצרה ובשנות הנעורים (14) הגעתי סוף סוף לחלום חיי - האקורדיון, הייתה בעיה כילדת חוץ בקיבוץ והמורה שם (ז"ל) לא הסכים ללמד אותי, קניתי חוברות "בעיר" והתחלתי ללמוד לבד כש-איכשהו אני מפענחת את מפתח פה ומנגנת בשתי ידיים וכמה נפלא לקבל הרמוניה אחרי החלילית (והחצוצרה). כששמע (המורה שסירב ללמדני) אותי באחת הפעמים הסכים ללמד אותי... כשהוא מודיע חגיגית שאני ראויה!

למדתי על פסנתר במשך פחות משנה לפני... זה פרהיסטורי שנות ה-70 אבל עבדתי עם האקורדיון כמורה למוסיקה, שירה בציבור וכד'.

כשחזרתי לנגן לפני שנה, קניתי אקורדיון גדול (96 בסים גודל לגבר) כי הליידי נשמע לא טוב לטעמי, מפה לשם חטפתי כיב מרצועת הבסים, והחלטתי לחזור לאורגן... לקחתי אותו מהנכד אם כן בלית ברירה, הלה הגיב במצוקה כי מה לוקחים לו את הצעצוע? רגשי אשמה - ורכשתי לו יד שנייה... מכאן אני מגלה שהאורגנית שלי מלפני 20 שנה שהייתה "המילה האחרונה" PSR70 בפיגור שאין כמוהו, עוד אורגנית יותר משוכללת ולבסוף - החלטתי שאני רוכשת לעצמי חדש - ויש לי את ה-PSR S700 שפתח לי עולם חדש ונפלא למוסיקה קלאסית (מה שלא הולך כ"כ עם האקורדיון שלא לדבר על העבודה עם המפוח ו"יושב" עליך חתיכת כובד של הכלי)...

זהו, מה שאני עושה עם האורגן החדש (עדיין חדש רק מספר חודשים אצלי) הוא מדע בדיוני מבחינתי ושיגעון של דבר, אין בעיה להעביר קבצים הלוך וחזור מהמחשב ואחרי עיבוד עם ה-Anvil Studio לקטעים שנגנים מקצועיים הכניסו לאינטרנט, פשוט נפלא. אני עובדת על הסוויטה מס' 2 של באך לאורך ולרוחב – נהדר. באקורדיון מן הסתם זה לא יכול להישמע כמו עם האורגן שלא לדבר כאמור, על הקלות שבנגינה על מקלדת ולא עם כלי שנישא על הבירכיים עם כל משקלו...

מה בדבר קטעי נגינה של החברים כאן? אי אפשר להכניס קבצים קטנים (אפילו MIDI) כקובץ נילווה? היה מעניין מאוד לשמוע אתכם.

אם יהיה מעניין, אהיה כאן בהמשך...

הפורמט כאן לא מוכר לי אגב, נראה איך יסתדר בהמשך.

gozala is offline   הגב עם ציטוט

ישן 11-12-2008, 10:12 PM   #2 (permalink)
גורש מהפורום

הודה: 10
קיבל תודה 42 פעמים ב42 הודעות
מוניטין: 0 gershon53 נמצא בדרך המלך

דרך אגב כמה היא הצעת המחיר?על psrs900.
gershon53 is offline   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-2008, 02:10 PM   #3 (permalink)
גורש מהפורום

הודה: 10
קיבל תודה 42 פעמים ב42 הודעות
מוניטין: 0 gershon53 נמצא בדרך המלך

אם תרכשי את psrs900 האם את מעונינת למכור את psrs700 ?
gershon53 is offline   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא