לפני הזמנה מ-stewmac - פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים
פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים museit.io

פורום שיעורים קנייה ומכירה משחקים
חזור   פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים > ציוד וכלי נגינה > גיטרות > בניית גיטרות

בניית גיטרות דברו על ציוד, אלקטרוניקה, וכל מה שקשור לבניית גיטרות.                                                 אולפן הקלטות                    גיטרה

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-09-2014, 05:22 PM   #1 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

הודה: 129
קיבל תודה 17 פעמים ב15 הודעות
מוניטין: 15 A1516A נמצא בדרך המלך
ברירת מחדל לפני הזמנה מ-stewmac

אני רוצה להזמין צוואר חדש לפנדר סטראט אמריקאית "HIGHWAY ONE", כנראה שאני אלך על מייפל הפעם.
המפרט של הגיטרה:
Body: Alder
Neck: Maple, Modern "C" Shape, (Satin Polyurethane Finish)
Fingerboard: Rosewood, 9.5" Radius
No. of Frets: 22 Jumbo Frets
Pickups: 1 Atomic™
Humbucking Pickup (Bridge), 2 Hot Single-Coil Strat® Pickups with Alnico 3 Magnets (Neck/Middle)
Controls: Master Volume, Tone 1. (Neck Pickup), Greasebucket™ Tone Circuit, (Rolls Off Highs without Adding Bass) Tone 2. (Bridge Pickup), Greasebucket™ Tone Circuit, (Rolls Off Highs without Adding Bass)
Pickup Switching - 5-Position Blade: Position 1. Bridge Pickup, Position 2. Bridge and Middle Pickup, Position 3. Middle Pickup, Position 4. Middle and Neck Pickup, Position 5. Neck Pickup
Bridge: Vintage Style Synchronized Tremolo
Machine Heads: Fender®/Ping® Standard Cast/Sealed Tuning Machines
Hardware: Chrome
Pickguard: 3-Ply Parchment
Scale Length: 25.5" (648 mm)
Width at Nut: 1.6875" (43 mm)
Unique Features: Satin Nitrocellulose Lacquer Body Finish,
Large '70s Style Headstock
Large '70s Style Decal
Original Body Shape
"Original Contour Body" Decal on Headstock,
Black Pickup Coveras and Plastic Parts,
White Dot Position Inlays

הצוואר שאני רוצה להזמין:
STEWMAC.COM - Replacement Neck for Strat Guitar

כמה שאלות:
1. למישהו יש ניסיון עם הזמנה של חלקים כאלו מSTEWMAC? איכות החלקים טובה?
2. אני רוצה להעביר את מפתחות הכיוון של פנדר שהשתמשתי בהם עד היום לצוואר החדש, איך אדע אם הם יתאימו לחורים שSTEWMAC קדחו?
3. החלק בא בלי 4 חורי ההברגה לגוף הגיטרה, כדאי לי להביא את זה לבעל מקצוע או שאפשר לקדוח גם בלי ניסיון בבניית גיטרות?

תודה
A1516A is offline   הגב עם ציטוט

ישן 27-09-2014, 09:39 PM   #2 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלam1rb

הודה: 1,325
קיבל תודה 1,857 פעמים ב1,224 הודעות
מוניטין: 15 am1rb נמצא בדרך המלך

היי ,

בלי להיכנס לכל פרטי המפרט - אני לא מבין מה רע בצאוור של פנדר המקורי ?
הצאוורים של סטיומאק הם צאוורים של מייגטי מייט (בפעם האחרונה ששאלתי אותו ) הם צאורים סבירים ולא מעבר לזה .
אין בצאוורים האלה שום דבר יוצא דופן , עבודת הפרטים דורשת שיפור , הגימור על הפנים ואתה תהיה חייב לגמר את הצאוור בעצמך שוב , הפרטבורד לא ברור לי אם הוא רוזווד או עץ צבוע .

קניתי צאוור של מייגטי מייט פעמיים - פעם ראשונה ואחרונה ! ומכרתי את הגיטרה הזאת !

אם אתה רוצה צאוור שמתעלה על הצאוור של הפנדר שלך (שהוא אגב צאוור לא רע בכלל ) אז תזמין צאוור לא מגומר מין המוכנים שיש למכביר בוורמות' הצאוורים המוכנים מתחילים שם ב כ 150$ אבל אתה מקבל איכות ללא פשרות .

לגבי סטיומאק באופן כללי הם בסדר והאיכות טובה - אבל אם אתה עושה הזמנה בוורמות' אז כבר תזמין שם גם את החומרה .

לגבי המפתחות - אתה צריך לפרק מפתח אחד ולמדוד את הקוטר שלו או לחליפין למדוד את קוטר הקדח שהיה לו - אין מנוס !

בהצלחה,
אמיר
am1rb is offline   הגב עם ציטוט
המשתמש מודה לam1rb על התגובה
A1516A (28-09-2014)
ישן 28-09-2014, 12:35 AM   #3 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי am1rb צפה בהודעה
היי ,

בלי להיכנס לכל פרטי המפרט - אני לא מבין מה רע בצאוור של פנדר המקורי ?
הצאוורים של סטיומאק הם צאוורים של מייגטי מייט (בפעם האחרונה ששאלתי אותו ) הם צאורים סבירים ולא מעבר לזה .
אין בצאוורים האלה שום דבר יוצא דופן , עבודת הפרטים דורשת שיפור , הגימור על הפנים ואתה תהיה חייב לגמר את הצאוור בעצמך שוב , הפרטבורד לא ברור לי אם הוא רוזווד או עץ צבוע .

קניתי צאוור של מייגטי מייט פעמיים - פעם ראשונה ואחרונה ! ומכרתי את הגיטרה הזאת !

אם אתה רוצה צאוור שמתעלה על הצאוור של הפנדר שלך (שהוא אגב צאוור לא רע בכלל ) אז תזמין צאוור לא מגומר מין המוכנים שיש למכביר בוורמות' הצאוורים המוכנים מתחילים שם ב כ 150$ אבל אתה מקבל איכות ללא פשרות .

לגבי סטיומאק באופן כללי הם בסדר והאיכות טובה - אבל אם אתה עושה הזמנה בוורמות' אז כבר תזמין שם גם את החומרה .

לגבי המפתחות - אתה צריך לפרק מפתח אחד ולמדוד את הקוטר שלו או לחליפין למדוד את קוטר הקדח שהיה לו - אין מנוס !

בהצלחה,
אמיר
היי אמיר,
אני מחליף את הצוואר של פנדר בגלל שהוא בזווית משוחררת מדי והאלן שלו תקוע ואי אפשר לכוון את הצוואר (סיפור ארוך...), לקחתי את הגיטרה אפילו לאחד מבוני הגיטרות כאן בארץ - באמת שהוא ניסה הכל כדי לתקן אבל לא הצליח.
הגיטרה היא גיטרה משנית (יש לי סטראט איכותית בהרבה) אז אני מחפש צוואר באיכות דומה ולא משהו מעבר, אבל לאור המלצתך אני לא אקנה אותו מstewmac.
בדקתי את וורמות' וזה יוצא כמעט 1000 ש"ח כולל משלוח אבל לפני מיסים, די יקר...
אתה מכיר מקום אחר אולי שהוא יותר זול מוורמות'?
ישן 28-09-2014, 09:57 PM   #4 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלam1rb

וורמות' זה איכות . תנסה למצוא סטראט מקסיקנית ישנה ב 500 שקל או אפילו סקוייר חדשה ב 1000 שקל או שתחפש ב אי ביי צאוור .....

תברר כמה עולה צאוור ב lmi אולי יותר זול מוורמות' אבל גם שם האיכות גבוהה וזה עלול להיות יקר .

אמיר
A1516A (29-09-2014)
ישן 29-09-2014, 05:45 PM   #5 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

אני אבדוק את האפשרויות...תודה אמיר
ישן 26-10-2014, 01:19 PM   #6 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

אמיר שלום,
אני שוקל בחיוב להזמין צוואר מוורמות' ורציתי לברר איך הגיע לך הצוואר במשלוח, כלומר - הוא היה ארוז באריזה נגד גשם/רטיבות? פשוט עוד מעט מתחילים הגשמים ואני בטוח שעובדי המשלוחים יעבירו בלי בעיה את הסחורה תחת גשם שוטף :) לא בא לי לקבל עץ רטוב...
תודה
ישן 26-10-2014, 02:00 PM   #7 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלam1rb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי A1516A צפה בהודעה
אמיר שלום,
אני שוקל בחיוב להזמין צוואר מוורמות' ורציתי לברר איך הגיע לך הצוואר במשלוח, כלומר - הוא היה ארוז באריזה נגד גשם/רטיבות? פשוט עוד מעט מתחילים הגשמים ואני בטוח שעובדי המשלוחים יעבירו בלי בעיה את הסחורה תחת גשם שוטף :) לא בא לי לקבל עץ רטוב...
תודה

הצאוור מגיע באריזת קרטון משולשת יעודית שהם עשו במיוחד לצאוורים הצאוור יושב שם טוב ומוגן בפצפצים.

זה לא עמיד בגשם . וגם לא חסין אם זה יפול על הכביש ומשאית תדרוס את זה .

אבל וורמות' ושרות הלקוחות שלהם מעולה והם יפצו אותך לשביעות רצונך אם משהו חלילה יקרה.

יצא לי להזמין פעמיים צאוור מוורמות '

בפעם הראשונה - הכל היה בסדר
בפעם השנייה - הצאוור התעכב המון זמן - הגוף ויתר החומרה הגיעה והצאוור לא .
וורמות' היו מוכנים לייצר לי צאוור חדש עם אותו מפרט אך בקשו ממני להמתין לפני שהם עושים את זה ולתת צ'אנס שהצאוור ימצא.

אז אחרי כמה ימים הצאוור נמצא - כשראיתי את האריזה חשכו עיני - היא היתה נראית כאילו שהיא נפלה מרכב תוך כדי נסיעה והשתפשפה עשרות מטרים על הכביש .

הצאוור היה מוגן היטב אבל מהשפשוף על הכביש נקרעה האריזה במקום מסויים ושם נקרע גם הפצפצים והקצה של הפרט האחרון ניזוק - זה היה הנזק היחידי לנגרם לצאוור .

צילמתי הכול כולל הנזק ושלחתי את התמונות לוורמות' - הם התנצלו מליון פעמים . והציעו שתי הצעות:
1. להחזיר להם את הצאוור ולהזמין איזה צאוור שאני רוצה באותו טווח מחיר פחות או יותר גם אם יצא יותר יקר בכמה דולרים ומשלוח על חשבונם .
2.תיקון אצל לוטייר מקומי וזיכוי של 150$

בחרתי באופציה 2
בנימין מילר בחן את הצאוור וליטש לי את הפרט (אפילו לא החליף אותו ) ולקח ממני 100 שקלים סמליים וורמות' זיכו את הפיפאל שלי - יצא לי צאוור סופני כמעט בחינם......

אז אין לי שום ספק שאמשיך להזמין אצלם - ואני יודע שאין לי מה לדאוג לגשם ולנזק הם הוכיחו מעל ומעבר את האחריות שלהם ושירות הלקוחות שלהם יצא מגדרו.

הסר דאגה מלבך .

זה הצאוור המטורף המדובר

אמיר
A1516A (26-10-2014)
ישן 26-10-2014, 02:36 PM   #8 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי am1rb צפה בהודעה
הצאוור מגיע באריזת קרטון משולשת יעודית שהם עשו במיוחד לצאוורים הצאוור יושב שם טוב ומוגן בפצפצים.

זה לא עמיד בגשם . וגם לא חסין אם זה יפול על הכביש ומשאית תדרוס את זה .

אבל וורמות' ושרות הלקוחות שלהם מעולה והם יפצו אותך לשביעות רצונך אם משהו חלילה יקרה.

יצא לי להזמין פעמיים צאוור מוורמות '

בפעם הראשונה - הכל היה בסדר
בפעם השנייה - הצאוור התעכב המון זמן - הגוף ויתר החומרה הגיעה והצאוור לא .
וורמות' היו מוכנים לייצר לי צאוור חדש עם אותו מפרט אך בקשו ממני להמתין לפני שהם עושים את זה ולתת צ'אנס שהצאוור ימצא.

אז אחרי כמה ימים הצאוור נמצא - כשראיתי את האריזה חשכו עיני - היא היתה נראית כאילו שהיא נפלה מרכב תוך כדי נסיעה והשתפשפה עשרות מטרים על הכביש .

הצאוור היה מוגן היטב אבל מהשפשוף על הכביש נקרעה האריזה במקום מסויים ושם נקרע גם הפצפצים והקצה של הפרט האחרון ניזוק - זה היה הנזק היחידי לנגרם לצאוור .

צילמתי הכול כולל הנזק ושלחתי את התמונות לוורמות' - הם התנצלו מליון פעמים . והציעו שתי הצעות:
1. להחזיר להם את הצאוור ולהזמין איזה צאוור שאני רוצה באותו טווח מחיר פחות או יותר גם אם יצא יותר יקר בכמה דולרים ומשלוח על חשבונם .
2.תיקון אצל לוטייר מקומי וזיכוי של 150$

בחרתי באופציה 2
בנימין מילר בחן את הצאוור וליטש לי את הפרט (אפילו לא החליף אותו ) ולקח ממני 100 שקלים סמליים וורמות' זיכו את הפיפאל שלי - יצא לי צאוור סופני כמעט בחינם......

אז אין לי שום ספק שאמשיך להזמין אצלם - ואני יודע שאין לי מה לדאוג לגשם ולנזק הם הוכיחו מעל ומעבר את האחריות שלהם ושירות הלקוחות שלהם יצא מגדרו.

הסר דאגה מלבך .

זה הצאוור המטורף המדובר

אמיר
שירות לקוחות מושלם, אבל חבל שבכל זאת לא משתמשים באריזה קשיחה המוגנת מפני מים וכך הסיכוי שחלק כזה יקר היה מגיע פגום היה קטן יותר, לכן במידה ואני אזמין מהם אז כנראה שזה יהיה אחרי החורף, כי הסיכוי שהוא יירטב הוא גבוה.
ושוב - תודה בפעם המיליון.
ישן 26-10-2014, 08:36 PM   #9 (permalink)
משתמש מאוד פעיל

הודה: 44
קיבל תודה 72 פעמים ב54 הודעות
מוניטין: 10 Se7eN נמצא בדרך המלך

האמת אני לא כ"כ מבין את החשש מגשם, רוב הדברים שנשלחים בחבילות לא יאהבו מים, אז קשה לי להאמין שחבילות נרטבות ברמה כזו שצריך לחשוש מכך. אני מניח שיש דרכים להעביר חבילות באופן מקורה.
Se7eN is offline   הגב עם ציטוט
2 המשתמשים הבאים מודים לSe7eN על התגובה המועילה
A1516A (27-10-2014), am1rb (26-10-2014)
ישן 04-11-2014, 09:03 AM   #10 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלam1rb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי se7en צפה בהודעה
האמת אני לא כ"כ מבין את החשש מגשם, רוב הדברים שנשלחים בחבילות לא יאהבו מים, אז קשה לי להאמין שחבילות נרטבות ברמה כזו שצריך לחשוש מכך. אני מניח שיש דרכים להעביר חבילות באופן מקורה.

ואל תשכחו שגשם יורד בעולם המשך כל השנה וכמעט כל יום ! זה רק אצלינו שגשם יורד רק בחורף :-) אז אין שום טעם להמתין לקיץ ....
A1516A (04-11-2014)
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא