הזרוע של הפלויד רוז - שאלה - פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים
פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים museit.io

פורום שיעורים קנייה ומכירה משחקים
חזור   פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים > ציוד וכלי נגינה > גיטרות > בניית גיטרות

בניית גיטרות דברו על ציוד, אלקטרוניקה, וכל מה שקשור לבניית גיטרות.                                                 אולפן הקלטות                    גיטרה

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-12-2013, 02:26 PM   #1 (permalink)
משתמש רציני

הסמל האישי שלweissby

הודה: 70
קיבל תודה 71 פעמים ב60 הודעות
מוניטין: 17 weissby נמצא בדרך המלך
ברירת מחדל הזרוע של הפלויד רוז - שאלה

אהלן, אני רוצה לקנות זרוע חדשה שתתאים לפלויד רוז שלי (floyd rose original)
בגלל שלא משנה כמה אהדק את הזרוע, היא תמיד תתרפה אחרי שימוש בזרוע, ואז היא גם משמיעה חריקות כשהיא נעה מצד לצד.

ו.. טוב בעצם יש לי שתי שאלות:
1. נראה לי שמדובר בבעיה שחוזרת על עצמה, כי זו כבר זרועה שנייה שלי - בקודמת איכשהו נשברה לי שמה איזו טבעת פלדה רק שבועיים אחרי שקניתי את הגיטרה (schecter blackjack atx c-1 fr, שם קצר וקליט.. כמובן). האם יש לכם רעיונות איך למנוע את ה"בעיות" האלו בזרוע? או איך למתן לפחות את השחיקה הזו שנוצרת שמה?

2. כפי שאמרתי, אני מתכוון להזמין זרוע חדשה - האם זרועות של שאלר אמורות להתאים גם לגשר פלויד רוז אוריג'ינל? או שהן מתאימות לפלויד של שאלר בלבד? והאם למישהו פה יש נסיון עם allparts? ראיתי שהם מוכרים גם כן זרועות לפלויד, הקטע הוא שאין לי מושג איך הם ומה הם שווים..

תודה.
weissby is offline   הגב עם ציטוט

ישן 12-12-2013, 10:04 AM   #2 (permalink)
משתמש מכור

הסמל האישי שלReadme2

הודה: 323
קיבל תודה 602 פעמים ב381 הודעות
מוניטין: 17 Readme2 נמצא בדרך המלך

אולי הבית של הזרוע הוא הבעייתי אצלך. אם אני זוכר נכון ניתן להחליף את כל הבית של הזרוע לידית שתבחר. אם תיקח בית זרוע של וילקינסון למשל, תוכל להשתמש בידית של וילקינסון. שווה לך בדיקה, אני לא בטוח שזה אפשרי.
Readme2 is offline   הגב עם ציטוט
ישן 12-12-2013, 12:38 PM   #3 (permalink)
משתמש רציני

הסמל האישי שלweissby

הודה: 70
קיבל תודה 71 פעמים ב60 הודעות
מוניטין: 17 weissby נמצא בדרך המלך

אוקיי מעניין אני אנסה לבדוק
ואיך הידיות של וילקינסון? אתה מכיר אותן כטובות או כבעייתיות?
אני בעיקרון שמעתי דברים טובים על וילקינסון, אבל אתה יודע, דברים טובים אפשר לשמוע גם על פלויד רוז.. ובינתיים הם קצת מאכזבים אותי..
weissby is offline   הגב עם ציטוט
ישן 12-12-2013, 09:08 PM   #4 (permalink)
משתמש מכור

הסמל האישי שלReadme2

הודה: 323
קיבל תודה 602 פעמים ב381 הודעות
מוניטין: 17 Readme2 נמצא בדרך המלך

אני הזמנתי גשר של וילקינסון לגיטרה שאני בונה עכשיו והידית נראית ממש סבבה, אבל דווקא קראתי בעיקר שאנשים מאוכזבים מהידית ומחליפים לשאלר את כל בית הידית. אז לפי זה אם הייתי במקומך הייתי הולך על שאלר.
Readme2 is offline   הגב עם ציטוט
המשתמש מודה לReadme2 על התגובה
weissby (13-12-2013)
ישן 14-12-2013, 09:09 AM   #5 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלam1rb

הודה: 1,325
קיבל תודה 1,857 פעמים ב1,224 הודעות
מוניטין: 15 am1rb נמצא בדרך המלך

am1rb is offline   הגב עם ציטוט
המשתמש מודה לam1rb על התגובה
weissby (14-12-2013)
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא