קניית ציוד אולפני - פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים
פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים museit.io

פורום שיעורים קנייה ומכירה משחקים
חזור   פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים > ציוד לאולפן ומיחשוב > ציוד אולפני

ציוד אולפני כאן אפשר לדבר על מיקרופונים , מוניטורים פריאמפים , סינתיסייזרים , מיכשור חיצוני

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-08-2011, 06:14 PM   #1 (permalink)
משתמש מתחיל

הודה: 0
קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
מוניטין: 0 omermeir נמצא בדרך המלך
ברירת מחדל קניית ציוד אולפני

היי חברה רציתי את עזרתכם בכמה דברים :

1.אני מעוניין לקנות כרטיס קול במחיר של עד 3500 בערך
עכשיו יש לי m-audio fast track ואני מועניין בכרטיס שיפיק ביצועים יותר איכותיים ורצינים
אני צריך אותו לאולפן בייתי שאני מקים שהמטרה הראשית שלו היא הקלטת אדיו . (ולא קריטי מספר גדול של יציאות כמו שחשובה איכות הסאונד ), צריך כרטיס שיתמוך בקונדנסר.

2.מוניטורים - שוב מדובר על בערך 3500 שח לזוג מוניטורים ...חשוב לי שהמוניטורים יהיו באיכות ויחיזיקו מעמד ...

3. קונדנסר- עד 3000 ש"ח שמתאים לשירה .

4. מחשב- בעל ביצועים שקטים עד 3000.

נ.ב אני מתחום הרוק אז חשוב לי שהרכיבים יתאימו לזאנר
omermeir is offline   הגב עם ציטוט

ישן 03-08-2011, 08:54 PM   #2 (permalink)
משתמש קבוע

הסמל האישי שלsharonzaz

הודה: 42
קיבל תודה 451 פעמים ב302 הודעות
מוניטין: 16 sharonzaz נמצא בדרך המלך

מחשב בתקציב זה חפש באתר של pcpower.

כרטיס קול נסה למצוא משהו של rme אפילו יד שניה שיתאים לתקציב.

מוניטורים זה עניין אחר לגמרי ואני אמנע מלתת עיצה חוץ מזו שאומרת צא לחנויות ומצא לך מה שטוב לך.

מיקרופונים זה עולם ומלואו, אך אישית אני מעדיף לפחות שניים שלושה שונים גם אם הם טיפה זולים
יותר שייתנו מענה יותר אוניברסלי מאשר מיק אחד יקר.
sharonzaz is offline   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-2011, 12:15 AM   #3 (permalink)
משתמש מתחיל

הודה: 0
קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
מוניטין: 0 omermeir נמצא בדרך המלך

תודה על העצות אחי אבל אני באמת מחפש מענה יותר ספציפי. למשל אני לא יודע בדיוק מה כדאי לשקול במחשב להקלטות.. ואני לא סגור גם על איזה חברות נותנות מענה יותר טוב למה שאני מחפש

אני אשמח אם תוכל לפרט לי יותר
omermeir is offline   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-2011, 03:02 AM   #4 (permalink)
משתמש קבוע

הודה: 2
קיבל תודה 142 פעמים ב140 הודעות
מוניטין: 19 ranroby76 נמצא בדרך המלך

יש ה-מ-ו-ן חומר בפורום . המלצות והכל . נבור קצת . מעבר לזה , אנחנו נוכל להמליץ כאן , אבל אתה חייב לקחת בחשבון שההמלצות נתונות לטעמם האישי של כל אחד ואחד מהממליצים .

אני הייתי מחלק את התקציב שלך כך :

מחשב - בכללי : נייח בעל מעבד I7 2600K , לפחות 6 גי'יגה זיכרון , זוג כוננים קשיחים (אחד מערכת אחד להקלטות) מהירים , לוח אם מודרני של ג'יגה בייט , ספק 700 וואט ולא פחות חשוב: מערכת הפעלה וינדוז 7 64 ביט שעברה אופיטימיזציה לאודיו . לרוב עם מפרט כזה לא אמורות להיווצר בעיות . עלות מקסימלית :עד 5000 ש"ח.

כרטיס : RME BABYFACE , וכל מילה מיותרת , במיוחד אם אינך זקוק להרבה ערוצים . 4000 ש"ח .

מוניטורים MACKIE MR8 MK2 מהדור החדש , אם יש לך חדר של 3X3 ומעלה . או MR5MK2 אם החדר קטן יותר. 3600 ו-2200 ש"ח לזוג בהתאמה.

קונדנסר - RODE S1 . קונדנסר מדהים , שקט ו-FLAT שמתאים את עצמו לכל פרוייקט , לכל חדר , לרוב סוגי הקולות ולתת-תנאים אקוסטיים . ה-GO TO GUY שלי . אני לא חושב שצריך יותר מהמיק' הזה כדי להוציא הקלטה ברמה גבוהה מאוד . ויש לי המון נסיון איתו . 1600 ש"ח.

במידה ותבחר בהצעות שלי , דרוש הנחה בכל חנות שתבקר בה (נהוג 5-10 אחוז)
וכך תעמוד בתקרה התקציבית . מקווה שעזרתי .
ranroby76 is offline   הגב עם ציטוט
תגובה

Tags
ציוד אולפני סאונד

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא