פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים

פורום כלי נגינה פיתוח קול | מוסיקה ישראלית | גיטרה חשמלית קלאסית אקוסטית בס | כתיבת שירים (http://www.musictalk.co.il/forum/)
-   כללי (http://www.musictalk.co.il/forum/forum11/)
-   -   מחיר פיתוח קול - צריך תשובה מהר ! (http://www.musictalk.co.il/forum/forum11/thread43432.html)

e.l 05-02-2008 04:07 PM

מחיר פיתוח קול - צריך תשובה מהר !

אני וחבר שלי החלטנו ללכת לפיתוח קול בבצפר למוסיקה .. אמרו לנו את המחיר של השיעורים אבל רצינו קודם להשוות למחירים אחרים ..

אמרו לנו ככה:
24 שיעורים - 3600 שקל (150 שקל לשיעור של 40 דקות)
50 שיעורים - 7000 שקל (140 שקל לשיעור של 40 דקות)

אממ קודם כל - המחיר שהביאו לנו זה מחיר בסדר או גבוה מדי??
חוץ מזה אתם יכולים להגיד לי כמה שיעור לפיתוח קול אמור לעלות בערך??

תודה מראשש!!

Pazer 05-02-2008 08:20 PM

תראה, מבחינה פרטית השיעורים הם לרוב נמשכים שעה וכאן יש את השיעורים אצל מורות בשקל שעולות באזור ה-130 לשיעור והטובות באמת מתחילות ב-200 ושוב רק מתחילות שם.

הלכתם למקום שנותן לכם פחות זמן אבל כנראה מורים טובים למרות שלא בטוח כי הרבה דורשים כסף רק בגלל שהמורים שלהם מפורסמים למרות חוסר ידיעתם בפיתוח קול.
הדבר הטובה במקומות כאלה הוא שיש את האפשרות לשיר בדואטים ובמקהלות אבל אין על פיתוח קול אינדיבידואלי ואישית הייתי מוותר על הרעיון.

בכל מקרה, זרוק מספר שמות של המורים שתהיה לנו הערכה.

butterfly 05-02-2008 11:34 PM

לא יודעת כמה זה אמור לעלות, אבל אצלי באופו אישי זה ככה:
אני לומדת בקונסרבטוריון שזה 450 ש"ח לחודש,אני מקבלת בשבוע- שעה אחת פרטנית עם מורה לפיתוח קול (60 דקות) ושעה אחת תיאוריה בקבוצה.(45 דקות) (בעקרון זה מה שאני אמורה לקבל, אני מקבלת בפועל הרבה יותר)

חוץ מזה אני לומדת מוזיקה בעוד מקום אבל זה לא כל כך רלוונטי לנושא כי זה לא בית-ספר למוזיקה או קונסרבטוריון או משהו כזה...

אני גרה באילת, ככה שאולי זה לא אינדיקציה כלכך טובה... בכל אופן בלי קשר לתשלום, 40 דקות זה פשוט- כלום! בקושי מספיק לחימום... שלא לדבר על להגיע למצב של עבודה אנטנסיבית ופיתוח קול... O_o

ETZ 06-02-2008 06:38 AM

כל מורה יכול להחליט על מחיר שמתאים לו. לא תמיד זה מצביע על רמת ידע ונסיון.
הבעיה בבתי ספר למוסיקה היא התשלום מראש, ואכן אורך השיעור הוא בעיתי.
אבל אני מציע שתבקשו לראות שיעור דוגמה.
בתום השיעור דברו עם התלמידים כדי לשמוע חוות דעת.
עוד דבר, בקשו לערוך שיחה עם המורה לתאום ציפיות.
השיחה יכולה להיות אפילו טלפונית, אבל רק כדי לוודא שאתם יכולים לתקשר עם המורה (כי מדובר על תשלום מראש !).
בכל מקרה לא להתבסס על שמועות ולבדוק, מה שהתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר.

בהצלחה :)

Pazer 06-02-2008 08:30 AM

רק מחלוקת קטנה איתך - אומנם כל מורה רשאי לקבוע את מחירו אבל בסופו של דבר המחיר שהם לוקחים גם נקבע ע"פ הרפרטואר שלהם.
מורה מתחיל לא ייקח 250 לשיעור.

butterfly 06-02-2008 12:41 PM

אולי
אבל מצד שני
זה שמורה לוקח מחיר מופקע לאו דווקא אומר שהוא מורה טוב.

צריך להיות ספקנים תמיד, במיוחד כשמדובר בדבר עדין כמו הקול. כמו שאמרו מעלי- לצפות בשיעור של תלמיד אחר/לבקש שיעור ניסיון/להתיעץ לבקש המלצות וכו' לא להתפשר

Pazer 06-02-2008 02:27 PM

אכן, מורה שלוקח הרבה כסף לא באמת מחייב אותו להבין מה שהוא עושה.
אז ההמלצה היא לראות אם לאחר מספר שיעורים יש שינוי.

e.l 06-02-2008 03:45 PM

אממ אולי הייתי צריך להוסיף יותר פרטים .. וקודם תודה למי שענהה (=

אממ קודם כל השיעורים הם אחד על אחד, כלומר שיעורים פרטיים ..
המורה שמלמדת אני יודע שקוראים לה קרן ושהיא מלמדת כבר 17 שנהה...
אני וחבר שלי היינו שם בשיעור ניסיון ודווקא התרשמנו מאודד אבל רצינו לבדוק אם המחיר הגיוניי ...השיעורים הם בתוך אולפן הקלטות ויש שם באמת ציוד מאוד יקר והמקום ממש מושקעע וזה נראה כמו מקום ממש מקצועי

Pazer 06-02-2008 05:25 PM

זה נראה מקצועי כי היה להם מספיק כסף שהם לקחו מתלמידים כדי ליצור את זה.
17 שנה לא אומר לי הרבה.
היום יש בעיה שמורים בקושי יודעים אנטומיה ואם יש לך בעיות על המיתרים היא לא תעזור לך.
זה עכשיו בחירה שלך אבל אני אישית יש לי מעין אנטי לכאלה בתי ספר.
תעשה את השיקול...

nataly_levi 19-10-2008 10:42 PM

ממממש ממש לא זה שטויות זה שמורה עולה יקר זה לא אומר שהוא טוב זה אומר שהוא גנבב , אני אצל מורה טובה ומקצועית והיא לא לוקחת 200 שקל לשיעור !

מציעה לך לקחת בית ספר לפיתוח קול ולראות שם מורות/ מורים .. ולהחליט מי מתאים לך הכי ..

בהצלחה :)

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 01:39 AM.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.1.0
כל הזכויות שמורות ל Musictalk 2003-2007 כל יצירה הנכתבת בפורום זה ו/או בכל פורום אחר מעוגנת בחוק זכויות היוצרים, כמצוין בתקנון הפורומים ועל- פי חוק זכויות היוצרים. אין להשתמש בכל יצירה כתובה ללא אישור בעלי הזכויות. מערכת MusicTalk.co.il אינה אחראית ולא תישא בכל אחריות למסרים, ידיעות, פרסומים מכל מין וסוג שהוא, אופי הדיונים בפורומים ותוכנם, כולם או מקצתם, והאחריות בעניין זה תחול על המשתמש/ת מפרסם/מת המידע או ההודעה, ועליו/ה בלבד. המערכת לא תישא באחריות כלשהי לנזק, תקלה, אובדן וכיוצא בזה, אשר ייגרמו, אם ייגרמו, כתוצאה מפרסום כלשהו בפורומים או במידע שבהם, ובכלל זה שימוש. האחריות על השימוש במידע הנמסר בפורומים ותוצאותיו יחולו על המשתמש/ת ועליו/ה בלבד.